Firefox 57
Доста е добра.. има ли начин да обновим по стандартния начин т.е. с ваш пакет?
Ако имате много работа, ще почакаме де Wink
Търси се: Стара жена, ограбена и изхвърлена от дома ѝ. Съсухрена, силно прегърбена и с трескаво горящи очи. Не помни коя е, но често плаче и вика децата си. Винаги носи дрипаво зелено палто и избеляла червена забрадка. На един от пръстите ѝ има златна халка с гравирано "Свобода или смърт". Името ѝ е България
Отговори
(18-11-2017, 00:24)Sm1rfa написа: Доста е добра.. има ли начин да обновим по стандартния начин т.е. с ваш пакет?
Ако имате много работа, ще почакаме де Wink

За момента по стандартния начин не, но има вариант да се ползва пълноценно 57 версия на браузъра. Ако искаш да ползваш тази версия мога да ти подготвя нещичко и да ти кажа как да го инсталираш. Аз в момента също съм с 57-цта, да доста е добра версията Smile
Отговори
(18-11-2017, 01:03)exwol написа: За момента по стандартния начин не, но има вариант да се ползва пълноценно 57 версия на браузъра. Ако искаш да ползваш тази версия мога да ти подготвя нещичко и да ти кажа как да го инсталираш. Аз в момента също съм с 57-цта, да доста е добра версията Smile

Дай да пробваме. Smile
Търси се: Стара жена, ограбена и изхвърлена от дома ѝ. Съсухрена, силно прегърбена и с трескаво горящи очи. Не помни коя е, но често плаче и вика децата си. Винаги носи дрипаво зелено палто и избеляла червена забрадка. На един от пръстите ѝ има златна халка с гравирано "Свобода или смърт". Името ѝ е България
Отговори
(18-11-2017, 12:32)Sm1rfa написа: Дай да пробваме. Smile

ОК, ще опаковам инсталацията и ще ти пиша малко по-късно на ЛС
Отговори
Аа няма ли да пуснете ъпдейт.?
[Изображение: Tux-sos_new_logo.png]                                                                                                                                                                                                                                              
Отговори
Ще има, до няколко дена пускаме нова версия на стотинка и след това ще има и firefox 57, защото официално не се поддържа тази версия още в хранилищата на centos

Отговори
Да ни е честита новата 60-ка!

Естествено, както си му е редът, 70% от добавките ми спряха да бачкат. Big Grin Имайте в предвид, преди да обновите.

Движи много по-бързо от предната версия! Определено са оправили някои от недостатъците.
Отговори
(12-07-2018, 21:22)fortify написа: Да ни е честита новата 60-ка!

Естествено, както си му е редът, 70% от добавките ми спряха да бачкат. Big Grin Имайте в предвид, преди да обновите.

Движи много по-бързо от предната версия! Определено са оправили някои от недостатъците.

Излезе и версия 61 .Дано скоро я видим и на Стотинка.https://www.mozilla.org/bg/firefox/
Отговори
(13-07-2018, 11:33)океан написа: Излезе и версия 61 .Дано скоро я видим и на Стотинка.https://www.mozilla.org/bg/firefox/

Cent и ние сме на ESR версиите, които се пускат по-рядко. Тоест няма да е скоро, а когато излезе сигурно ще е по-голямо от 61.

ESR = Extended Support Release или издание с разширена поддръжка.
Отговори

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)