Проблем с иконите Numix
Здравейте,

Потърсих дали има подобна тема, но не видях във форума. Проблемът не е голям, но е дразнещ, защото е визуален. След като инсталирах Numix темата за икони, която наистина подобрява визуално целия вид на системата, при десктоп иконите има некоректна сянкка в текста под вска икона и самия текст е не е центриран. Знам, че сигурно звучи маловажна, но се надявам, че може да бъде оправено.
снимка

Поздрави!
Отговори
Добре дошъл ,
ако съдим по десктопа ти , най вероятно си инсталирал Xfce образа на StotinkaOS . Има доклади за този десктоп, че при избор на определени теми се получава тази сянка на десктопа . За да прочетеш как се оправя погледни тази тема https://www.stotinkaos.net/forums/thread-779.html .
Ако имаш някакви въпроси или затруднения след прочитане на темата може да ги отправиш там .

edit: Преместих темата ти в подходящ раздел .
* StotinkaOS SOS хранилища .
* (NEW) Fedora COPR хранилища .

Не отговарям на технически въпроси на ЛС.
Отговори
Радвам се, че и аз съм открил нещо, дори малко, което ще е полезно някому! Потвърждавам, съдейки по десктопа наистина от опит, проблемът е същия 1 към 1 и ще се оправи по начина, описан в темата! На stoian - добре дошъл, желая успех и приятно ползване на stotinkaOS!
   [Изображение: 835300.png] 

Отговори
Благодаря ви за отговора Smile Желая ви успех!
Отговори

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)