Какво слушате в момента
Whigfield - Don't Walk Away

Отговори

[Изображение: Tux-sos_new_logo.png]                                                                                                                                                                                                                                              
Отговори
Знам, че не е точно песен, но... съм на тази вълна.. дано се хареса някому Shy ! 
Поздравявам ви и ви благодаря, че Stotinka-та, както и вие сте образно винаги до мен и всявате радост и безгрижие, и в добрите, и в лошите моменти. Все пак презентирана от един достоен българин, а насреща една невероятна OS, начело с невероятни хора и потребители, които залагат на българското, истинското и смисленото, поздрав, момчета, чисто човешки и по мъжки.. :

[Изображение: 835300.png] 

Отговори
(15-02-2017, 20:43)kamen_i_t написа: Знам, че не е точно песен, но... съм на тази вълна.. дано се хареса някому Shy ! 
Поздравявам ви и ви благодаря, че Stotinka-та, както и вие сте образно винаги до мен и всявате радост и безгрижие, и в добрите, и в лошите моменти...

Благодаря, много ми хареса!
Колкото по-странна, забравена или неизвестна музика пускате, толкова ми е по-интересна темата. Разбира се и настроенията, създавани от музиката, понякога са очарователни.

Предлагам ви нещо от новия албум на Вангелис. Изненадаме ме много за края на 2016. Никак не е забравил как се прави страхотна музика, при това Rosseta звучи много актуално, спрямо стиловете в момента.

Отговори

Отговори
И за Божи Гол Специално от Мен, да трепери докато се наслаждава на StotinkaOS Big Grin

Отговори

Отговори
Björk - Human Behavior

Björk - Army Of Me

Не отговарям на технически въпроси на ЛС.
Отговори

[Изображение: Tux-sos_new_logo.png]                                                                                                                                                                                                                                              
Отговори
Billy Ocean

- Caribbean Queen (No More Love On The Run)
- Loverboy

Още: Get Outta My Dreams, Get into My Car, When the Going Gets Tough, the Tough Get Going, Love Really Hurts Without You ...
Отговори

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)